Rolády

Trojfarebná roláda
Jablková roláda
Škoricová roláda
Jahodová roláda
Roláda s chuťou bielej čokolády
Roláda s kakaovou plnkou
Kakaová roláda s malinami
Perníková roláda
Mandarinková roláda
Ananásová roláda
Schovaná roláda
Jahodová roláda s lieskovcami
Marhuľová roláda
Roládová mini torta
Orechovo-karamelová roláda
Kakaová roláda
Tvarohová roláda
Kakaová roláda s tvarohom

10 komentárov:

 1. Aby som sa vyjadrila k tvojim úžasným roládam...nenachádzam slov, jedna krajšia ako druhá neviem ktorú by som si skôr vybrala...:)))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Evka, si milá a krásne ďakujem! Najradšej na rodinné oslavy pečiem rolády, lebo torty neviem krásne zdobiť, tak aspoň pri tomto sa vyšantím :-)))

   Odstrániť
 2. Ywttka prekrásne rolády, poznám ich z Varechy, máte zlaté ruky a úžasný blog. Eva

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Milá Evka, vitajte na mojom blogu a ďakujem za krásny komentár :-)

   Odstrániť
 3. Takéto krásne rolády som ešte nevidela. Robila som iba raz aj to iba s marhuľovým lekvárom, bola to rýchlovka, ani to sa mi nevydarilo. Vaše sú také prekrásne, že musím to znova a znova skúšať, chcela by som sa naučiť piecť tak fantasticky ako Vy. Verím, že sa pri Vás naučím, teším sa blog, veľmi sa mi Vaše recepty zapáčili. Veľa úspechov Inga

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Inga, krásne ďakujem za milý komentár :-) A zo začiatku sa ani mne rolády nedarili, ale nevzdávala som to a skúšala (aspoň už tie rolády som sa naučila) lebo napr. torty neviem tak krásne zdobiť, ako to vedia druhé žienky. A teraz už viem, že sa tiež naučíte výborne piecť, lebo to chcete a budem len rada ak Vám moje recepty pomôžu a sú pre Vás inšpirujúce, nesmierne si to vážim a rovnako aj Vám prajem veľa úspechov a radosť z pečenia, nech sa krásne a dobre darí vo všetkom :-)

   Odstrániť
 4. máš aj nejaké overené kokosové?:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. kokosovú roládu som ešte nerobila, u nás veľmi kokosové nechcú...hoci ja kokos mám veľmi rada, takže potom robím len kokosové nepečené guľky, ak ma prepadne chuť :)

   Odstrániť

***Milí návštevníci môjho blogu!***

***** Vzhľadom na veľké množstvo spamu som na blogu nastavila moderovanie komentárov a preto sa Váš komentár, nezobrazí okamžite po napísaní, ale neskôr *****
*Ďakujem za pochopenie.*

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...