Milí priatelia, milí návštevníci môjho blogu, chcem Vám všetkým poďakovať za početnú návštevu a zo srdca Vám prajem najkrajšie Vianoce plné lásky a pohody :)
Ponúkam recepty aj na silvestrovské chuťovky.
Zemiakovo syrové chuťovky
Cesnakovo syrové pečivo
Slané chuťovky
Slané pečivo
Krásne Vianočné sviatky veľa pohody a pokoja :) Z.
OdpovedaťOdstrániťďakujem :)
OdstrániťAhoj Yvetka, často sa tu viem zastaviť ale malo si tu :-( Ďakujem krásne za návštevu u mňa na blogu a prajem krásne Vianoce.
OdpovedaťOdstrániťAhoj Majka, potešila si ma, ďakujem ♥ ...áno som tu málo, zanedbávam nechtiac svoj blog...sem tam nakuknem na svoju stránku na fb...opatrujeme starkú, tak preto som tu málo a už dávno som sem nič nové nepridala z receptov...ďakujem ešte raz za prianie a návštevu, si milá
OdstrániťYwet ... aj tebe a celej rodinke prajem pokojné a šťastné sviatky. Prežite ich v zdraví a v pohode ... :)
OdpovedaťOdstrániťďakujeme Laurinka ♥
OdstrániťYwett, krásné svátky dodatečně i Tobě :-)) A rok 2015 ať je co nejkrásnější!:-)
OdpovedaťOdstrániťďakujem Janka a aj Tebe a Tvojim blízkym, prajem šťastný nový rok :)
Odstrániť